Aktuality

Vzdělávací program Systémový administrátor IT nově v kombinované formě

Od školního roku 2018/19 otevíráme nový akreditovaný vzdělávací program Systémový administrátor IT v kombinované formě. Jedná se o rozšíření stávajícího vzdělávacího programu v denní formě, kombinovaná forma je vhodná i pro zaměstnance firem a OSVČ, kteří by se rádi věnovali například správě počítačových sítí, uživatelské podpoře v IT nebo počítačovému servisu. Neopomínejme velkou výhodu tohoto oboru, kterou je časová flexibilita, možnost snadné změny zaměstnání, možnost pracovat z domova, a v neposlední řadě možnost dobře placené práce v oboru už během studia. Práce v IT je výhodná v mnoha směrech!

Během studia se u nás látka probírá od začátku, protože chceme dát šanci také úplným začátečníkům. Na druhou stranu, pro mírně pokročilé a pokročilejší studenty máme v zásobě mnoho projektů, kterými se mohou individuálně zabývat během semestrálních prací a rozšiřovat tak své osobní počítačové know-how.

V kombinované formě se dopředu počítá s omezenými časovými možnostmi uchazečů. Naše škola si v tomto neklade žádné nesplnitelné podmínky. Naopak, pracovitým studentům naše škola vždy ráda vyjde vstříc.

Žádné podmínky, žádné přijímací zkoušky. Jediným požadavkem pro přijetí je ukončená střední škola s maturitou. Stačí vyplnit elektronickou přihlášku na http://eprihlaska.vosplzen.cz/ a dostavit se na první termín zápisu dne 26. června 2018.

 

zpět ...